O nás

Dlouholeté zkušenosti z oboru PR nás naučily, že public relations je vždy služba. Služba klientovi, služba jeho projektu. PR manažer nemá a nesmí prodávat sám sebe. Je člověkem v pozadí. Což neznamená, že je člověkem nedůležitým. Právě naopak. Zajišťuje visibilitu, přítomnost v médiích, návštěvnost a pozornost masového publika.

Vytipovat média

Společně s vámi identifikujeme cíle pro komunikaci s médii, navrhneme vhodné prostředky a plán jejich využití. Řídíme aktivní kontakty s novináři. Jsme schopni zorganizovat tiskové konference, kulaté stoly, či brífinky, nebo press tripy.

Často se také ujímáme role tiskového mluvčí, případně poskytujeme pro jeho práci potřebné konzultace a komplexní servis. Naši kvalitu dokazují stovky článků o projektech, které jsme mediálně zastupovali a spokojenost těch nejvýznamnějších producentů, distributorů, režisérů či pořadatelů.

Najít své publikum

Každý umělec potřebuje své publikum. Potřebuje své posluchače, diváky či čtenáře. A potřebuje svého PR manažera, který mu cestu za publikem prošlape, proklestí a na které ho doprovází. My to publikum umíme najít a umíme mu sdělit, že je tady něco, co chce a po čem touží. Řešení navrhovaná klientům jsme schopni zpracovávat velmi rychle a flexibilně.

Specializujeme se na oblast filmu, divadla, hudby, festivalů, a netradičního umění. Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti médií, marketingu, krizové komunikace a unikátní know-how. Disponujeme velmi dobrou znalostí mediálního prostředí, fungování a práce redakcí a udržujeme množství osobních kontaktů s novináři a máme vlastní expertní tým na marketing sociálních sítí. Jsme specialisty na externí a interní komunikaci. Dlouhodobě se zabýváme také veřejným sektorem a evropskými fondy.

Uljana Donátová

Nejvýznamnější osobnost v oboru PR kulturních projektů v České republice. Více než pětadvacet let se věnuje filmu jako specializovanému oboru, ať už jako dramaturgyně, scenáristka či šéfredaktorka.

Zastupovala více než 55 domácích filmových titulů, divácky nejúspěšnější snímky české kinematografie uplynulého desetiletí – Vratné lahve, Ženy v pokušení, Líbáš jako Bůh, Líbáš jako ďábel, Muži v naději, Nestyda, Účastníci zájezdu, Odcházení, Román pro muže, Kuky se vrací, Ve stínu, Pohádkář, Pohádky pro Emu, Anděl Páně 2, Masaryk, Tlumočník a řadu dalších. Již 20 let působí jako manažerka PR a tisková mluvčí Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary.

Je autorkou knih Taková ženská jako já a Matka v trapu.

Zuzana Janáková

Zuzana prošla PR agenturami, působila jako vedoucí produkce studentských filmů na FAMU jako PR zástupce filmů mladých českých talentů nominovaných v Cannes, hudebních českých dokumentů, podílela se na úspěšné strategii facebookových stránek českých kulturních projektů, na rozvoji publicity Operačních programů na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Více než 10 let působí v tiskovém oddělení Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Společně s Uljanou Donátovou pracovala na filmech Ve stínu, Pohádkář, Anděl Páně 2, Ztraceni v Mnichově, Masaryk, Tlumočník a řadě dalších.